Lugas Vendégház Szalafő
9942 Szalafő, Csörgőszer 13[térképen]A szálláshely
Csendes, erdei környezetben fekvő, család-és állatbarát vendégház Szalafőn, az Őrség szívében. Két különálló ház és egy apartman saját konyhával, fürdővel és terasszal, nagy kerttel, lugassal, tűzrakóval és gyerekjátékkal. Autentikus falusi hangulat modern kényelemmel – pároknak, családoknak, természetkedvelőknek ideális.
"Nagyon szep termeszeti kornyezet."
Lugas Vendégház (3 db)
fürdőszobák: 1 db • televízió • wifi • felszerelt konyha • hűtőszekrény • terasz/erkély • tea&kávéfőző • fűtés

A közelben
- Hársas-tó 12 km
- Kilátó 400 méter
Jellemzők
- Tűzrakó, grillező hely
- Bababarát szállás
- Ellátás: önellátó
- NTAK regisztrációs szám: MA20002746
- Bejelentkezés 14:00 - 22:00 között
- Kijelentkezés 10:00 -ig
- Füves udvar, kert
- Teljesen akadálymentesített
- Kutya, macska bevihető
Bemutatkozás
Lugas Vendégház Szalafőn, az Őrség szívében
Vendégházunk az Őrség legrégibb településén, Szalafőn várja vendégeit. A falu jellegzetes, elkülönülő házcsoportokból álló szeres településformája és a csendes, erdei környezet igazi kikapcsolódást kínál mindenkinek.
Egy tágas telken két különálló vendégház és egy apartman található. Az egységek egy régi, felújított vályog parasztházból és a mellette álló melléképületből lettek kialakítva, így az autentikus őrségi hangulat modern kényelemmel párosul.
Minden szállásegység önálló bejárattal, felszerelt konyhával, saját fürdővel és terasszal rendelkezik. A kényelmet Wi‑Fi, televízió, hűtő és tea/kávéfőző szolgálja. A szállás fűthető, így egész évben ideális választás a nyugodt pihenéshez.
A hatalmas, parkosított udvar igazi találkozóhely: hangulatos lugas, bográcsozó és tűzrakóhely teszi teljessé az esték hangulatát, a gyerekeket mászóka és hinta várja. A szállás bababarát és állatbarát, valamint akadálymentesített megoldásokkal is készül a kényelmes tartózkodásra.
A Lugas Vendégház a falusias hangulat, a természet közelsége és a barátságos atmoszféra miatt családoknak, pároknak és baráti társaságoknak egyaránt remek választás. Aki aktív kikapcsolódásra vágyik, erdei sétákat és könnyű túrákat tehet a környéken, aki pedig csendre, lassabb ritmusra vágyik, az a lugas hűvösében pihenhet.
Közelben ajánljuk: a Pityerszer – Őrségi Népi Műemlékegyüttes felfedezését és egy sétát a Kömpe szeme kilátóhoz, ahonnan páratlan panoráma nyílik az őrségi dombokra.
Előrefizetés
Jellemzően a teljes szállásdíj 20%-ának megfizetése szükséges a foglalás biztosításához.


