Branko Apartmanok Razanj
Horvátország - Razanj[térképen]SZÉP Kártya: nem
Magánszállás
Max. 10 fő
Visszaigazolás: azonnal
A szálláshely
Vízközeli (max. 1 km)
Állatbarát
Üdvözöllek a Branko szálláshelyen Ražanjban (Rogoznica)! Ha új emlékeket szeretnél készíteni a szeretteiddel, akkor jó választás Ražanj (Rogoznica).
A Branko szálláshely akár 5 vendéget is képes befogadni. Az idilli természet és a betonlapos strandok mindössze 100 méterre találhatók. Használd az elérhető internetet, hogy megosszd a jól megérdemelt vakáció képeit. Nincsenek tömegek, nincsenek előre meghatározott étkezési időpontok, és nincsenek túlzsúfolt teraszok - ébreszd fel a belső szakácsodat az elérhető grillezővel, és kényeztesd magad a finom helyi ételekkel.
Közeli strandok: betonlapos
Nagy forgalmú út: 500 m
A házigazda beszél: angolul, olaszul
Apartman
29 649 - 53 909 Ft/apartman/éj
Pontos árakért add meg utazásod tervezett dátumát!
Max. 5 fő
2 hálótér
Apartman
56 m2
Fürdőszobák: 1 db • Légkondicionált • Televízió • Wi-Fi • Felszerelt konyha • Hűtőszekrény • Fűtés
Frissülj fel és lazulj el a 25 m2-es teraszon, amit garantáltan imádni fogsz. Ráadás bónuszként élvezheted a tengerre és a zöld területre nyíló kilátást.A szállás minden szükséges kényelemmel fel van szerelve egy pihentető nyaraláshoz: fűtés, légkondicionálás, televízió, internet. Parkolási lehetőség is rendelkezésre áll.
Ne hagyd otthon a kis kedvenceidet! Kisállatbarát szálláshely - csak előzetes egyeztetéssel az ügynökségnél (extra díj a házigazdának fizetendő).
TIPP: Ne hagyd ki a lehetőséget egy egynapos kirándulásra, és merülj el a körülötted lévő érintetlen természetben. Fedezd fel Ražanj (Rogoznica) központjának szépségeit, mindössze 500 méter távolságra.
Készen állsz, hogy valóra váltsd álmaid nyaralását? Foglald le a Branko szállást, amíg még elérhető!
Csillagbesorolás: 3
Dohányzás engedélyezett: Igen
Emelet: Első emelet
Kilátás: tenger és zöld terület
Kisállat: 5 € naponta
Internet: ingyenes

Naptár frissítve: 6 órája
9van szabad hely
9foglalt
9csak távozási nap
Apartman
29 649 - 53 909 Ft/apartman/éj
Pontos árakért add meg utazásod tervezett dátumát!
Max. 5 fő
3 hálótér
Apartman
68 m2
Fürdőszobák: 1 db • Légkondicionált • Televízió • Wi-Fi • Felszerelt konyha • Hűtőszekrény • Fűtés
Chill és pihenj a 30 négyzetméteres teraszunkon, amit biztosan imádni fogsz. Ráadásul a tengerre és a zöld területekre néző kilátás is az ajánlatunk része.A szállásunkon minden megtalálható, amire szükséged lehet a kikapcsolódáshoz: fűtés, légkondicionálás, televízió, internet, mosógép. Parkolási lehetőséget is biztosítunk.
Ne hagyd otthon a bundás barátaidat! Háziállat-barát szálláshelyünkön - előzetes egyeztetéssel az ügynökséggel (a házigazdának fizetendő extra díj ellenében) - ők is szívesen látott vendégek.
PS: Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy egy napos kiránduláson felfedezd a környék érintetlen természetét. Látogass el a Ražanj (Rogoznica) központba, ami csupán 500 méterre található.
Készen állsz, hogy álmaid nyaralását valóra váltsd? Foglald le a Branko szálláshelyet, amíg még van hely!
Csillagbesorolás: 3
Dohányzás megengedett: Igen
Emelet: Második emelet
Kilátás: tengerre és zöld területekre
Háziállat: 5 € naponta
Internet: ingyenes

Naptár frissítve: 6 órája
9van szabad hely
9foglalt
9csak távozási nap
A közelben
- Komp 50 km
- Benzinkút 18 km
- Orvosi rendelő 12 km
- Tengerpart 70 méter
- Gyógyszertár 12 km
- pénzváltó 12 km
- Bár 500 méter
- Tömegközlekedés 10 km
- Étterem 500 méter
- Strand 100 méter
- Városközpont 500 méter
- Reptér 30 km
- Múzeum 21 km
- Kikötő 12 km
- kerékpár bérlés 12 km
- Élelmiszerbolt 1000 méter
Jellemzők
- Zárt parkoló
- Kutya, macska bevihető
- Tűzrakó, grillező hely
- Ellátás: önellátó
- Bejelentkezés 14:00 -tól
- Kijelentkezés 10:00 -ig
- Szállásadó is ott lakik
- Bankkártyás fizetési lehetőség
Minimum foglalás
- április 1 - május 19. között minimum 5 éj foglalható
- május 20 - június 23. között minimum 5 éj foglalható
- június 24 - június 30. között minimum 7 éj foglalható
- július 1 - augusztus 11. között minimum 7 éj foglalható
- augusztus 12 - augusztus 18. között minimum 7 éj foglalható
- augusztus 19 - szeptember 1. között minimum 7 éj foglalható
- szeptember 2 - szeptember 19. között minimum 5 éj foglalható
- szeptember 20 - szeptember 26. között minimum 7 éj foglalható
Lemondási feltételek
- érkezés előtt legkésőbb 34 nappal történt lemondásnál nincs lemondási díj
- érkezés előtt 34 napon belüli lemondás esetén a szállásköltség 80%-át ki kell fizetni
- érkezés előtt 14 napon belüli lemondás esetén a szállásköltség 100%-át ki kell fizetni
Előrefizetés
Jellemzően a teljes szállásdíj 30%-ának megfizetése szükséges a foglalás biztosításához.


