Hirdesd meg kiadó szállásod!

Balaton Vendégház Fonyód

Nagyszerű 9.0
8640 Fonyód, Vitorlás u. 1.[térképen]
SZÉP Kártya: OTPK&HMKB
Vendégház
Max. 30
Visszaigazolás: 1 nap

A szálláshely

Állatbarát

Balaton Vendégház – központi fekvésű, balatoni szállás Fonyódon, a kikötővel szemben. 30 férőhely, fürdőszobás szobák, új közös konyha, Wi‑Fi, tetőtéri napozóterasz körpanorámával. Reggeli és wellness a közeli Hotel Balatonban, biztonságos és zárt parkolási lehetőség. Bankkártyás fizetés, állatbarát szemlélet. Ideális családoknak, baráti társaságoknak és aktív pihenőknek; strand, boltok, éttermek és kerékpárút pár perc sétára.


"A part kb. 300m, szuper játszótérrel. Vacsora menü rendszerű, finom volt, reggeli bőséges svédasztal. Ágy nagyon kényelmes, a szállás tip-top tiszta."



A vendégek kiemelik a barátságos, segítőkész személyzetet, a tiszta szobákat és a kényelmes ágyakat. Dicsérik a bőséges svédasztalos reggelit és a finom vacsorát, ár‑érték arányban megfelelőnek tartják a szállást. Többen értékelik a jó elhelyezkedést: a part és a játszótér könnyen megközelíthető. Összességében kényelmes, gondtalan pihenésre számíthatnak a vendégek, egyesek a partner hotel szolgáltatásait is pozitívan említik.


Kétágyas standard szoba (2 db)

26 000 Ft/szoba/éj
Pontos árakért add meg utazásod tervezett dátumát!
    Max. 2
    Szoba

    Fürdőszoba: saját  •  Televízió  •  Wi-Fi

    Barátságos, kétágyas standard szoba két teljes értékű ággyal, saját fürdőszobával (zuhanyzó, WC). A pihenést TV teszi kényelmessé, a Wi‑Fi mindenhez stabil kapcsolatot biztosít.

    Ideális pároknak vagy egyéni utazóknak, akik központi fekvésű, tiszta és praktikus szobát keresnek fonyódi tartózkodásukhoz.

    Kétágyas standard szoba
    Foglaltsági naptár

    Négyágyas standard szoba (2 db)

    30 000 Ft/szoba/éj
    Pontos árakért add meg utazásod tervezett dátumát!
      Max. 4
      Szoba

      Fürdőszoba: saját  •  Légkondicionált  •  Televízió  •  Wi-Fi

      Tágas, kényelmes négyszemélyes standard szoba négy teljes értékű ággyal. Saját fürdőszobája zuhanyzóval és WC-vel felszerelt. A kellemes hőérzetről légkondicionáló gondoskodik, a kikapcsolódást TV, a kapcsolattartást Wi‑Fi segíti.

      Praktikus választás családoknak vagy baráti pároknak, akik értékelik a jól variálható alváselrendezést és a kényelmes, funkcionális teret.

      Négyágyas standard szoba
      Foglaltsági naptár

      A közelben

      • Sípos-hegyi kilátó 680 méter
      • Panoráma strand 200 méter

      Jellemzők

      • Élelmiszerbolt a közelben
      • Étterem a közelben
      • Kutya, macska bevihető
      • Ellátás: önellátó
      • OTP SZÉP Kártya elfogadóhely
      • K&H SZÉP Kártya elfogadóhely
      • MKB SZÉP Kártya elfogadóhely
      • Bankkártyás fizetési lehetőség
      • Füves udvar, kert

      Bemutatkozás

      Vendégül látni valakit annyit jelent, mint felelősséget vállalni a jólétéért mindaddig, amíg a fedelünk alatt marad.

      A Balaton Vendégház Fonyód központjában, közvetlenül a kikötővel szemben várja vendégeit. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően 100 méteres körzetben elérhető szinte minden, a kerékpárút, a vasút- és buszállomás pedig nagyjából egy perc sétára található. Az M7-es autópályáról autóval könnyen megközelíthető. Pár perc alatt elérhetők éttermek és élelmiszerbolt, így az érkezéstől kezdve kényelmes a pihenés.

      A vendégház legfeljebb 30 fő elszállásolására alkalmas. A 2–6 ágyas, zuhanyzóval és WC-vel felszerelt szobák praktikus elrendezésűek, a közös használatú, újonnan épített konyha pedig megkönnyíti a közös étkezéseket. Wi‑Fi minden szobában elérhető. A ház családoknak, baráti társaságoknak, diákcsoportoknak és az aktív pihenést kereső kerékpárosoknak, motorosoknak egyaránt ideális. Állatbarát szálláshely, és a bankkártyás fizetés is biztosított.

      A virágos udvar és kert barátságos, nyugodt hangulatot teremt, a tetőtéri napozóterasz körpanorámás balatoni kilátása pedig igazi különlegesség. Reggeli és – igény szerint – wellness szolgáltatás a vendégháztól kb. 50 méterre található Hotel Balatonban vehető igénybe. A biztonságos parkolás a rendőrség melletti parkolónkban megoldott, a kerékpárral vagy motorral érkezők számára pedig zárt parkolás biztosított a Hotel Balaton udvarában.

      Közeli élmények Fonyódon: tegyenek egy panorámasétát a Várhegyi kilátóhoz, vagy induljanak hajókirándulásra a kikötőből – naplementében különösen emlékezetes élmény.


      Előrefizetés

      Jellemzően a teljes szállásdíj 50%-ának megfizetése szükséges a foglalás biztosításához.


      Térkép


      Vendégek véleménye

      10.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 10 - ár/érték arány 10 ]
      "A part kb. 300m, szuper játszótérrel.
      Vacsora menü rendszerű, finom volt, reggeli bőséges svédasztal. Ágy nagyon kényelmes, a szállás tip-top tiszta."
      "A recepciós hölgy kicsit tanácstalan volt, amikor többen szobacserét kértek, egyeztetnie kellett a vezetővel. Sajnos én emiatt 20 percet vártam a becsekkolásra, holott senki nem állt előttem, amikor odaértem.
      A hotel vezetőjének vitás esete volt egy vendéggel, amit a vendégház lépcsőházában kezdtek fennhangon megvitatni.
      Nagyon zavaró volt, mivel én már pihentem volna, de minden behallatszott a szobába."
      2017. március - 2 nap alapján - 1 fő

      10.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 10 - ár/érték arány 10 ]
      "Kedves, figyelmes kiszolgálás. Ízletes és változatos vacsora és reggeli.
      Csak ajánlani tudom."
      2020. március - 2 nap alapján - 2 fő

      10.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 10 - ár/érték arány 10 ]
      "segítőkész ,kedves személyzet
      tiszta szobák
      bőséges ,finom reggeli és vacsora"
      2017. augusztus - 3 nap alapján - 3 fő

      9.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 9 - ár/érték arány 8 ]
      "A tulaj, a hotelban helyezett el minket, nem a vendégházban, mert volt ott is szabad hely, ezért az értékelést a hotellel kapcsolatban teszem.
      Igazából, minden rendben zajlott. Az ár viszonylatában, meg voltam elégedve."
      2016. augusztus - 6 nap alapján - 1 fő

      8.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 10 - ár/érték arány 6 ]
      "Kår,hogy csak étkezéssel együtt foglalható"
      2017. július - 5 nap alapján - 2 fő

      9.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 10 - ár/érték arány 5 ]
      2019. augusztus - 2 nap alapján - 2 fő

      10.0[ tisztaság 10 - megfelel a hirdetésnek 10 - ár/érték arány 10 ]
      2018. március - 3 nap alapján - 2 fő

      6.0[ tisztaság 8 - megfelel a hirdetésnek 5 - ár/érték arány 5 ]
      2016. augusztus - 4 nap alapján - 4 fő


      Hasonló szállások

      Hogy jobb élményt nyújthassunk, sütiket használunk. Ha egyetértesz, folytasd a böngészést.
      Rendben